beyaz.az

Haqqinda.az

Axtardığın haqqında - Hər gün yeni məlumat öyrən

Nazirlər Sovetinin Sədrləri

Teymur Quliyev (28.03.1946-06.04.1953)
Mircəfər Bağırov (06.03.1953-20.07.1953)
Teymur Quliyev (20.07.1953-01.03.1954)
Sadıq Rəhimov (01.03.1954-08.07.1958)
Vəli Axundov (08.07.1958-10.07.1959)
Məmməd İsgəndərov (10.07.1959-29.12.1961)
Ənvər Əlixanov (29.12.1961-10.04.1970)
Əli İbrahimov (10.04.1970-22.01.1981)
Həsən Seyidov (22.01.1981-27.01.1989)
Ayaz Mütəllibov (27.01.1989-26.01.1990)
Həsən Seyidov (26.01.1990-07.02.1991)


Tarix: 07.01.2015 / 12:41 Müəllif: Feriska Baxılıb: 57 Bölmə: Erkən tayfa ittifaqları və dövlət qurumlari